Wil jij een zelfstandige en afwisselende functie? Heb jij visie hoe je relaties legt en samenwerkingen realiseert? Vind je het leuk om onze organisatie een stap verder te brengen op het gebied van kwaliteit en communicatie? Reageer dan op onze vacature voor ‘adviseur beleid & communicatie’.

Adviseur beleid & communicatie (28 – 32 uur)


Wil jij een zelfstandige en afwisselende functie? Heb jij visie hoe je relaties legt en samenwerkingen realiseert? Vind je het leuk om onze organisatie een stap verder te brengen op het gebied van kwaliteit en communicatie?

Bij onze organisatie werk je samen in een hecht team en kun je bijdragen aan een mooi maatschappelijk initiatief.

De functie

 • Je vernieuwt ons communicatiebeleid en implementeert dit.
 • Je werkt aan een nieuwe visie op onze verenigingsstructuur en ontwikkelt nieuwe mogelijkheden om kerken en maatschappelijke organisaties te betrekken op ons werk.
 • Je bouwt een uitgebreid netwerk op met kerkelijke organisaties, diaconieën en fondsen en onderhoudt deze langdurige samenwerking.
 • Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie en ontwikkeling van de gezamenlijke zorginfrastructuur in De Glind.
 • Je bent procesverantwoordelijk voor de P&C-cyclus, waaronder het jaarplan, jaarverslag en rapportages.
 • Je ondersteunt de directeur en het bestuur inhoudelijk en bewaakt de bestuurlijke processen.
 • Ook ben je verantwoordelijk voor het CBF-Keurmerk en integriteitsmanagement.

De functie senior adviseur beleid & communicatie is in ontwikkeling en zal mede door jouw ideeën verder vormgegeven worden.

Organisatie
Rudolphstichting is een kleine maatschappelijke organisatie met grote impact. Door middel van ons vastgoed, financiële middelen en kennis maken we de opvang van meer dan honderd uithuisgeplaatste kinderen in De Glind mogelijk.
Rudolphstichting bezit circa 80 panden en 80 hectare grond in De Glind. Verder zijn we eigenaar van gemeenschapsvoorzieningen zoals het dorpscentrum, een kerkgebouw, kinderboerderij, zwembad, restaurant en de dorpsbegraafplaats.
Ook landelijk leveren we onze bijdrage aan de innovaties binnen de jeugdzorg en dit willen we verder uitbreiden.

Onze ambities
Rudolphstichting voert nu en de komende jaren voor haar vastgoed en grond een ambitieus duurzaamheids-/vernieuwingsprogramma, waarbij communicatie essentieel is. Daarnaast willen we een nieuwe invulling geven aan onze binding met kerken en donateurs. Dit betreft zowel het werven van fondsen voor activiteiten die niet vanuit zorg gefinancierd worden, als het van maatschappelijke betekenis zijn voor kerken en diaconale partners.  Tenslotte willen we extra inzetten op activiteiten en ontmoeting binnen De Glind.

Wie ben jij?

 • Je gelooft in onze missie en visie: Rudolphstichting heeft compassie voor kwetsbare kinderen en wenst dat elk uithuisgeplaatst kind de kans krijgt om op te groeien tot een zelfredzame en evenwichtige volwassene
 • Je bent de expert op het gebied van communicatie
 • Je bent een verbinder
 • je hebt een visie op organisaties en weet organisatorische vraagstukken op een positieve manier, maar ook grondig, op te lossen
 • je werkt aan visievorming vanuit dialoog en reflectie
 • Je bent kwaliteitsbewust en goed in opvolging en borging
 • je bent een omdenker, je denkt in mogelijkheden en bedenkt creatieve mogelijkheden
 • Je hebt kennis van kerkelijk structuren en affiniteit met geloofsgemeenschappen
 • Je hebt HBO of WO werk- en denkniveau in de richting van communicatie, bedrijfskunde of management
 • Je hebt minimaal 4 jaar ervaring in een functie op dit niveau

Voldoe je niet aan deze eisen, maar vind jij dat je wel een uitstekende kandidaat bent voor deze functie? Reageer dan op deze vacature en overtuig ons!

Wat bieden wij:

 • Een veelzijdige en zelfstandige baan in een dynamische werkomgeving;
 • Enthousiaste en betrokken collega’s;
 • Arbeidsvoorwaarden conform CAO Jeugdzorg. De functie is ingedeeld in schaal 10.;
 • De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen;
 • Aanstelling voor bepaalde tijd met intentie tot een vaste aanstelling;
 • Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitkering (8,3%), opleidingsbudget, goede pensioenvoorziening en mogelijkheid en voorzieningen om (deels) vanuit huis te werken, laptop en telefoon, aantrekkelijke reiskosten/thuiswerkvergoeding;
 • Wij hebben niet de lekkerste koffie, maar er staat wekelijks vers fruit voor je klaar.

Meer informatie en/of solliciteren
Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je motivatiebrief met CV, uiterlijk 8 januari 2023, naar personeel@rudolphstichting.nl t.a.v. Manon Buitenhoff ten Cate. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure, dan kun je contact opnemen met Manon Buitenhoff ten Cate, HR-medewerker via 0342-459010. Heb je inhoudelijke vragen over de functie, dan kun je contact opnemen met Henk Jonker, directeur Rudolphstichting via 0342-459030 of info@rudolphstichting.nl